کارت هدیه برای نوزاد

zahraohadi
کارت هدیه برای نوزاد

کادو یا هدیه برای نوزاد تازه متولد شده چه بخریم خوبه؟ انتخاب کادو برای نوزاد تازه متولد شده که به اصطلاح تو فرهنگ ما بهش میگن چشم روشنی همیشه یک تصمیم گیری سخت محسوب میشه. اما بهترین هدیه برای نوزاد تازه متولد شده چی میتونه باشه؟ در این نوشته از وبلاگ بیتوگیفت قصد داریم تا بهترین ایده های کادو برای نوزاد تازه متولد شده رو مرور کنیم.   بهترین ایده برای کادو تولد نوزاد متولد شده چیزی هست که بتونه نیازهای نوزاد رو برطرف کنه این شکلی هم پدر و مادر نوزاد خوشحال میشن هم خود نوزاد تعجب کردین نه؟ خب نوزاد تو روزهای ابتدایی نیاز به رسیدگی های زادی داره مخصوصا از نوع پوشک و دستمال مرطوب و … اما بالاخره بزرگ میشه  شما میتونید مستقیم براش یک لباس یا یک وسیله بهداشتی هدیه ببرید اما میتونید یه  کار هوشمندانه تر انجام بدین خب الان میپرسید چه کاری؟ همراه بلاگ بیتوگیفت باشین تا بهتون پیشنهاد هوشمندانه مون رو معرفی کنیم و البته چند نکته هم به عنوان کارهایی که برای نوزاد نباید انجام بدین!  

یک کارت هدیه بدهید

کارت هدیه برای نوزاد امروز یکی از بهترین انتخاب ها محسوب میشه . ممکنه فکر کنید کارت هدیه وجهه خوبی نداشته باشه اما خرید کارت هدیه میتونه بزرگترین موهبت در حق نوزاد و والدین او باشه چرا که اونها می تون به انتخاب خودشون از اون هدیه بهترین استفاده رو بکنن. یک نوزاد در سنین ابتدایی خودش نیاز های زیادی داره که ما اغلب نمی تونیم دقیقا به حل اونها کمک کنیم پس بهتره با تهیه کارت هدیه به والدین نوزاد اجازه بدین این کار رو انجام بدن.

 

کارت هدیه برای نوزاد  

کارت هدیه تولد نوزاد

برای تهیه کارت هدیه برای نوزاد تازه متولد شده این بار از ارزهای دیجیتال کمک بگیرین. یعنی کارت هدیه رو با هدف سرمایه گذاری تهیه کنین. این روزها حتما واژه ارز دیجیتال به گوشتون رسیده پس فرصت خوبیه تا با تهیه کارت هدیه ارز دیجیتال یه فرصت استثنایی سرمایه گذاری به نورزاد تازه متولد شده بدین. برای دیدن کارت های هدیه ارز دیجتال به فروشگاه بیتوگیفت سر بزنید.  

 

بیتوگیفت یه مرجع تخصصی ارائه کارت هدیه ارز دیجیتال هست که میتونه تو این حوزه بهتون کمک کنه. حالا کارت هدیه گرفتیم روش چی بنویسم؟ این دغدغه بعدی ما هست پس ادامه متن رو از دست ندید.

 

متن کارت هدیه برای نوزاد

با سرچ توی گوگل احتمالا با نتایج زیادی روبرو بشید اما ما اینجا بهتون چندتا پیشنهاد بامزه متن روی کارت هدیه برای نوزاد آماده کردیم.

خیلی خوشحالم برای شما دوتا! این یکی از بچه های خوش شانس خواهد بود.

زمان های بسیار شاد و شگفت انگیزی در راه است… تبریک می گویم.

“صمیمانه ترین تبریک به مناسبت تولد دختر نازنین شما!”

اگر خاله عمه دایی یا عموی نوزاد باشین متن زیر برای روی کارت هدیه میتونه خیلی جذاب باشه.

به دنیا خوش اومدی کوچولو! خیلی خوشحالم که اینجایی!

 

متن روی کارت هدیه برای نوزاد

 

علاوه بر کارت هدیه برای نوزاد ایده های دیگه مثل خرید لباس نوزاد یا پاپوش، خریدپوشک و ملزومات بهداشتی، شیشه شیر و طرف غذا هم میتونه ایده های خوبی باشه اما این هدایا ممکنه تا مدت کوتاهی برای نوزاد بمونن. اگه یادتون باشه گفتیم قراره درباره کادو دادن و یه سری کارهایی که بهتره انجام ندیم صحبت کنبم. حالا وقت گفتن کارهایی هست که بهتره انجام ندین.

 

بردن دسته گل و کادو های بزرگ به بیمارستان

یکی از کارهایی که پیشنهاد میکنیم انجامش ندین همینه بردن دسته گل های بزرگ باعث میشه فضای زیادی از اتاق مادر و نوزاد بگیره و اونها احساس راحتی نداشته باشن. کادو های بزرگ هم میتونه دست و پاگیر باشه پس به جای این کار بهتره برای روزهای ابتدایی که به دیدن مادر و نوزاد میرین به فکر تهیه خوراکی های مقوی یا مفید برای مامان مهربون نوزاد باشین تا بتونه با خوردن اونها بهتر به نوزادش رسیدگی کنه.

 

کادو برای نوزاد  

جمع بندی

تهیه کادو برای نوزاد یکی از چالش های سخت برای هر فردی محسوب میشه. بهترین انتخاب تهیه کادویی هست که بتونه برای نوزاد موندگار باشه. تهیه کارت هدیه برای تولد نوزاد هوشمندترین انتخاب هست مخوصا اگر اون کارت هدیه از نوع کارت هدیه ارزدیجیتال باشه. برای تهیه کارت هدیه ارزدیجیتال به بیتوگیفت سربزنید.

post
1669

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.